SIMPLEX


 
 


ژل لوبریکانت سیمپلکس پلژر (انار)
سازنده: سیمپلکس
   
قيمت :
 9,200 تومان
           

کد کالا :
11315
اين محصول در تاريخ چهارشنبه، 12 خرداد، 1389 به فروشگاه اضافه شده است. و تا کنون 884 مرتبه مشاهده شده است .


افزودن به ليست مورد علاقه
Back
    smallimg


درمان بواسیر

برای مصرف ابتدا مقعد را شسته و خشک کنید.مقداری از ژل را برداشته بوسیله دو انگشت(این عمل توسط شخص دیگری انجام پذیرد ) به مقعد مالیده.انگشتان را باز و بسته وتا بند دوم وارد مقعد نموده وبالا و پایین کنید وبه مدت 10دقیقه تکرار کنید.این عمل را دو روز در میان و به مدت 10جلسه انجام دهیدودر صورت استفاده از نعوذ 4جلسه و هر جلسه 15 دقیقه به فاصله زمانی 4روزه ,البته در اشخاص بسته به نوع پوست مقعد متفاوت است..نفوذ ژل به داخل مقعد علاوه بر ترمیم بافت از بین رفته(که عموما از نزدیکی با مقعدمیباشد) باعث از بین رفتن کلیه باکتریهای عامل بواسیر میگرددو پوست قسمت مقعد را که دارای آب میان بافتی است رابه مانند روز اول ودست نخورده مینماید.

ترمیم بافت مقعد

برای ترمیم بافت 2 روش مصرف میباشد.

اولین روش با استفاده از نعوذ با روکش کاندوم.(این روش بهترین روش میباشد وحتی با آزمایشات بالینی و اشعه ایگرگ هم قابل تشخیص نیست.)

دومین روش با استفاده از 4 انگشت و یا اشیا مصنوعی(این روش تنها برای زیبایی پوست مقعدبوده ولی بوسیله اشعه ایگرگ تا 70درصد مشخص میشود.)

روش اول

برای مصرف ابتدا مقعد را شسته و خشک کنید.مقداری از ژل را برداشته بوسیله دو انگشت(این عمل توسط شخص دیگری انجام پذیرد ) به مقعد مالیده وبعد از بازشدن عضله مقعد نعوذکاندوم دار را وارد کرده ومطابق راهنما ذیل عمل کنید.جهت درمان ترمیم بافت مقعد 1 جلسه در صورت مصرف صحیح کافی میباشد.بعد از مصرف تا 72 ساعت اثر معجزه بخش ژل سیمپلکس را میبینید.

توجه:در صورت استفاده از نعوذ حتما از کاندوم استفاده نمایید تا سطح تماس یکنواخت باشد.

این عمل باعث ترمیم سریعتر شده زیرا با باز شدن عظله مقعد به دقت ژل به تمام بافت نفوذ کرده وعمل ترمیم بافت را سریعتر انجام میدهد.

هنگام استعمال بوسیله نعوذ از حرکات تند و خشن جلوگیری شود.بهتر است این عمل جهت درمان باشد تا لذت جنسی.

توجه:در صورت استفاده از نعوذ حداقل 15 دقیقه عمل دخول زمان ببرد تا کل ژل جذب شود.

راهنمای حالتهای استفاده ژل ترمیم مقعد بوسیله نعوذ.

1.سه دقیقه  اول با یک الی 2 انگشت

2.سه دقیقه دوم از پهلو

3.سه دقیقه سوم ازپشت(اصطلاح سگی)

4.سه دقیقه چهارم از جلو

5.سه دقیقه پنجم حالت برعکس

ودرآخر نرمش مقعد.(به پشت خوابیده با دو دست باسنها را کشیده و آزاد میکنیداین عمل را تا 3ست 20تایی انجام دهید واز پهلو خوابیده پاها را به سمت بال و پایین بکشید این عمل را 3 ست 20 تایی انجام دهید.)وسپس 5دقیقه به پشت خوابیده تاژل جذب بافتهای مقعد گردد.

لازم به توضیح است این اعمال جنبه درمان دارد پس از هرگونه لذت جنسی خودداری نمایید.

توجه:اگر مدت زمان کمتر شد ایرادی ندارد فقط به این نکته دقت کنید هر بار تنفس ژل کافی داخل و بیرون مقعد بریزید(حداقل مصرف ژل 40 سی سی در هر استعمال)

جدول درمان

استفاده انگشت%38
استفاده نعوذ%99/5
استفاده اشیا%40

توجه:دوره درمان ذکر شده بصورت پیشفرض است احتمال بهبودی زودتر و یا دیرتر نیز میباشد. در صورت استفاده روش اول وعدم بهبودی از ژل مکمل به مدت 1 هفته استفاده نمایید.

روش دوم تقریبا به مانند درمان بواسیر است با این تفاوت که از 4 انگشت استفاده شود.

+ نوشته شده در  یکشنبه دوم آبان ۱۳۸۹ساعت 0:1  توسط ژل لوبریکانت سیمپلکس پلژر (یخ)